Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-30, 10:22   #473
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez Roxette Pokaż wiadomość
ja tez myślałam, ze nie zakładają już takich zwykłych szwów, no jedynie po casarce
jak rodziłam cztery lata temu pierwszy raz to juz tylko rozpuszczalne wszystkim zakładali, ale może to od lekarza albo od szpitala zależy - pojęcia nie mam
u mnie zakladaja zwykle szwy- i zawsze rano w przychodni jest kolejka na sciagniecie- ja mialam lepiej musialam isc na oddzial- sam ordynator mi sciagal(wszystkie cesarki tak u nas maja)
Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki,
mam prosbę o instruktaż zmniejszania zdjęć . Dziękuję
wejdz w painta.
obraz-rozciagnij/pochyl-w pierwszym i drugim okienku wpisz 50%- zrob ta czynnosc dwa razy- bo nadal moze byc za duze.
Nastepnie wejdz w plik -zapisz jako - i to tyle


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki,czasu brak na pisanie,ale codziennie czytam. dzis wchodzilam wyjatkowo czesto, bo bylam ciekawa czy ktos odpowie na pytanie Sylwi,jak szybko to co jemy wedruje do naszego mleka
od kilku dni chodzi za mna dobra kawusia w kawiarni,kawalek tlustego sernika i papieros,mam zachcianki jak kobieta w ciazy
Ja juz zjadlam serniczek i wypilam kawke z mleczkiem. Mlodemu nic nie bylo (no bez papierosa- bo nigdy nie palilam i do tego mnie nie ciagnie)

Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie jestem padnięta moja Weroniczka dziś w nocy często się budziła na jedzonko i około 1:00 zrobiła mega kupsko które podczas przewijania nieprzytomna mama pobrudziła ciuszki co zobaczyłam rano o 7:00 oj naprawde. A teraz pytanie np. do Sylwi skąd wiesz że masz karmić 50/50 swoim i modyfikowanym mlekiem bo ja niby pokarm mama ale może mało wartościowy i dlatego ona w nocy tak spać nie chce za długo?.
Rano sciagam pokarm i karmie go moim, pozniej karmie go sztucznym - bo moje jeszcze sie nie uzbiera, pozniej znowu sciagam- czasami sciagne 200ml a czasami tylko 40- wszytko jest uzaleznione od tego- jak jest duzo mojego. Jak za malo to lece ze sztucznym.

Moja kolezanka miala podobnie ja ty-mala caly czas wisiala na cycu - okazalo sie,ze miala malo pokarmu i dziecko sie nie najadalo- jak dostala sztuczne byla jak aniolek ale takie zalecenie dal jej lekarz


Nie wiecie za co lipinka dostala bana?

Demoniku czy te czopki uspokajajace sa dobre? moj wczoraj szalu z nerwow dostawal i chyba poprosze lekarza o nie
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora