Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-28, 14:06   #693
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
Pst1 jest klasycznym beżem, 032 Biscuit semilaca przypomina tylko jasnością, nie jest tak różowy. 084 to z kolei taki typowy "mauve", wypada jak przybrudzone 135 frappe z semi.

Dziękuję. To chyba wezmę 184 albo 004 wiem że rozbieżność w kolorach spora Ale jest tyle cudnych kolorów że mam oczopląs.


Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
A ja doradzę Ci kolor czerwony 011, jest to czysta krwista czerwień, jesli ktos ma mocno białą końcówkę to pokryje po 3warstwach. Co do czarnego z CZ nie narzekam, jest ideal is czarny I kryje po 2 warstwach, pst1 tez pokryje po 2 warstwach jesli biała linia nie jest zbyt mocna. Nakłada mi sie je bardzo dobrze Pamiętaj też aby po zakupie dobrze wstrząsnąć buteleczką w celu wymieszania, ponieważ często sie zdarza, ze pigment jest na dnie (miałam tak z czarnym i szarym). Zauważyłam też, ze jak buteleczki sa wystawione na zimniejsze pomieszczenie to się potem idealnie rozprowadzają.
O super. Dziękuję. Wezmę ten 011 i czarny ile utwardza się czarny z tej firmy? Jestem ciekawa czy na opakowaniu będzie to podane
Chyba że zdjęć z wizażu wybrałam kolor. Tyle ich widziałam na różnych stronach, że nie pamiętam
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2016-02-28 o 14:09
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując