Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 16:48   #110
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Na razie Siebie policzyłam jako cały szmaragd, bo jest nieparzysta liczba osób, zresztą chyba jednak wezmę cały. Wycofałam się z grapefruita, bo aż tak mi nie zależy, a też jest nieparzyście.
Frutellki nie uwzględniłam w tej kalkulacji.

Aha, jesli promocji nie będzie, to prosta sprawa, porcja to połowa ceny, czyli 3,5.

Teraz osoby, ktore biorą połówki - trzeba dokupić pojemniczki na pyłki, po 1 na parę. Chyba, że macie w co przesypać (ja mam). 12 pojemniczków kosztowało chyba ok. 6,50. Podawałam w pierwszym poście link. Nie mamy pewności, czy pojemniczki będą na targach, wiec co jesli nie będzie? Proszę o głosy w tej sprawie. Mi juz nie chce się wyliczać ile to będzie

Ok, jeszcze Estetiq. Koszt lakierówki to było chyba 2.29' koszt wysylki to 0,39 - 8,5 podzieliłam na ilośc rozlewek, czyli porcji lakieru, niezależnie, czy lakier na 2, czy na 3. Na razie przyjmujemy dane na teraz, potem będziemy przeliczać jeszcze raz. Nie brałam pod uwagę numerów, gdzie jest tylko jedna chętna.

Na 3: koszt lakieru plus 2 lakierówki 24,48:3 = 8,16 +0,39 = 8,55

Na 2: koszt lakieru plus 1 Lakierówka 22,19:2 = 11.10 +0,39= 11,49


SKĄD wiadomo kto ma zapłacić za lakierówkę?
I jaka cena bedzie za Indygo?
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2016-03-01 o 16:52
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora