Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie włosów- część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-03, 09:13   #193
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
Hehe...jasne. Jak dla mnie włosy nie muszą mieć "metki" racoon - ważne, żeby były dobre (a takie na pewno będą). Przewrażliwiona jestem jak jasna cholera - kurczę, co ja poradzę?! Matka natura nie popisała sie w kwestii obdarzenia mnie nadzwyczajnym owłosieniem, więc trzęsę się nad tym, które mam. Ale bez obaw - nie jestem typem marudnego klienta - lubię po prostu wiedzieć co i jak).
pisząc ze" pani jest powaznie przewrazliwiona" mialam na mysli fryzjerkę.rzecz jasna , ze trzeba dowiedziec sie wszytskiego zanim powierzy sie komus swoje włosy.ja to rozumiem i popieram.

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Przecież już Ci pisałam, że w ringach nie odcina się tej końcówki. Zresztą wydaje mi się, że Pani Renia też już na to pytanie odpowiadała.
Poza tym zdziwiłabym się gdyby Pani Renia podała Ci tu instrukcję zakładania włosów, bo nie po to płaciła za kursy, żeby potem nie miała komu ich zakładać

wiem ze jestem upierdliwa,jednak nie potrafie sobie tego inaczej wyobrazic.Jeżli ring byłby załozony na ta gruba koncówke to chyba spadłby szybko,poza tym ta końcówka jest dość długa(3-4 razy jak ring ) wiec wyglądałoby to nieestetycznie.
Mamm instrukcje zakładania włosów na tulejki z fotkami,jednak tam nie moge sie dopatrzeć tej końcówki...[/quote]

końcówke(jesli jest za długa) powinno sie obciąc po to zeby
1)nie kłuła nas w głowe
2)środki pielęgnacyjne beda rozpuszczac keratyne z tej wystajacej końcówki , zrobi sie pędzel i włosy zaczna sie wyczesuwac.

lepiej zatem obciąc jakies 3 mm nad ringiem.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-03 o 09:26 Powód: post pod postem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora