Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 18:12   #2408
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Eva natura

Ostatnio przeglądając KWC i Biochemię zobaczyłam dużo pozytywnych opinii na temat kosmetyków Eva Natura. Nie znałam tej firmy. Wypuścili oni zachwalaną serię 18+ i stąd moje pytanie.
Czy najlepiej kupić sobie od razu całą serię krem na dzień/noc i pod oczy? Czy lepiej tylko jeden, bo w sumie składniki we wszystkich są podobne. mają duzo fajnych składników podobno i nie wiem czy wystarczą w jednym kremie czy lepiej cała seria. I chciałam spytać czy filtr zawarty w kremie na dzień SPF 7 jest stabilny?
Wklejam składy

Krem pod oczy

Skład: Aqua, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Hesperidin Methyl Chalcone/ Steareth-20/ Dipeptide-2/ Palmitoyl Tetrapeptide-3, Caprylic/ Caprics Triglyceride, Hydrozlyed Caesalpinia Spinosa Gum/ Caesalpinia Spinosa Gum, Algae Extract, Triticum Vulgare, Avena Sativa, Hordeum Vulgare, Secale Cereale, Sphingolipids / Phospholipids, Allantoin, Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Carbomer, Hydrolyzed Wheat Protein, Caffene, Betaine, Parfum, PEG-8/ Tocopherol/ Ascorbyl Palmitate/ Ascorbic Acid/ Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Hydroxide


krem na noc
kład: Aqua, Isohexadecane, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetearyl Octanoate, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Propylene Glycol, Glycerin, Inulin, Alpha Glucan Oligosaccharide, Hamamelis Virginiana, Panax Ginseng Root, Tilia Cordata Wood, Hydrolyzed Wheat Protein, Mannitol, Aesculus Hippocastanum, Glycogen, Yeast, Calcium Panthotenate, Biotin, Triticum Vulgare, Avena Sativa, Hordeum Vulgare, Secale Cereale, Hydrolyzed Yeast Protein, Pyridoxine, Niacinamide, Panthenol, Allantoin, Equisetum Arvense, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Carbomer, Parfum, Sodium Hydroxide, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol


krem na dzień z filtem spf7

aqua, octocrylene, isohexadecane, polyglyceryl-3methylglucose distearate, isopropyl isostereate, hydrolyzed caesalpinia spinoza gum, caesalpinia spinoza gum, propylene glycol, glycerin, aluminum starch octenylsuccinate, panax ginseng root, tilia cordata wood, hydrolyzed wheat protein, mannitol, aesculus hippocastanym, glycogen, yeast, calcium pantothenate, biotin, triculum vulgare, avena sativa, hordeum vulgare, secale cereale, hamamelis virginiana, inulin, alpha glucam oligosaccharide, butyl methoxydibenzoylmethane, cetyl alcohol, titanium dioxide, silica, phenoxyethanol, buthyl-, ethyl-, methyl-, propylparaben, carbomer, parfum, sodium hydroxide, peg-8, tocopherol, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, citric acid, 2-bromo-2-nitropopane-1,3-diol.


Byłabym wdzięczna za pomoc
ningio jest offline Zgłoś do moderatora