Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-05, 18:03   #1023
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez MartA$ Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
Dawno nie zagladalam na forum lecz dzisiaj stwierdzilam ze musze sie odezwac, gdyz potrzebuje waszej pomocy.Umowilam sie na wizyte w salonie Infinity na 12/11/2007 do Krzyska.Slyszalam o nim same superlatywy ale ostatnio przestudiowalam caly watek i zaowazylam, ze zdazyly sie rowniez negatywne opinie na jego temat?Bylabym bardzo wdzieczna gdybyscie mogly napisac mi o swoich doswiadczeniach u Pana Krzysztofa.Powiem szczerze, ze jestem teraz troche spanikowana, wiec bylabym wdzieczna za wszystkie opinie
POZDRAWIAM WSZYSTKIE/ICH INTERNAUTKI/OW
Ja byłam u Krzyska z Infinity.
Facet miły i w ogole, ale w sumie nic mi na tej glowie nie zrobił. 0 pomysłu.
chciałam zeby mi wycieniował i zaproponował jakas twarzowa fryzurke. owszem byla ladna (zakrecil mi wlosy a grzywke przylizał ) ale do pierwszego mycia. kiedy wlosy mi sie wyprostowały zobaczyłam że
  • mam dwa schody na glowie, tzn zewnętrzne wlosy byly krotsze a wewnetrzne dluzsze. to nie jest żadne cieniowanie moim zdaniem.
  • wyglądałam tak jakby nigdy nic. w ogole nikt nie zauwazyl ze bylam u fryzjera mialam tylko odrobinke krótsze włosy.
Zapłaciłam 60zł

Dodam tylko że moje wlosy sa bardzo trudne, bo są falowane ni to ni sio. Może dlatego. Ale już do pana Krzysztofa nie wróciłam i nie zamierzam.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując