Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-05, 18:04   #825
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Tymeno, dziękuję pięknie za szybką odpowiedź
To rzeczywiście nie jesteś ultra... Dla ultrasek RC Buff jest za ciemny.
W takim razie nadal nie wiem, czy klikać KT, tym bardziej, jeśli mówisz, że spływa. Ale z chęcią jednak bym przetestowała...

Trochę niejasno napisałam, w przypadku Chanel chodziło mi tylko o kolejność kolorów w palecie Lumiere Mat, bo tam przed 20 jest jeszcze 05 - Faience. Ale nigdy nie widziałam jego próbek na All.
Natomiast bardzo chętnie zapoznałaby się jeszcze z tym trudnodostępnym cudem Armaniego, najchętniej także z odcieniem pierwszym w kolejności.

Hehe, no nie jestem bladolicą arystokratką a szkoda

W polskich perfumeriach najjaaśniejszy z Mat Lumiere jest niestety nr 20 Takie trochę bladolice jak ja moga jeszcze przetestować nowego Diora Diorskin Forever 010 - jasny, porcelanowy kolor wpadający leciutko w róż ale ten róż jest bardzo jaśniutki, nawet ładny przynajmniej na mojej skórze

A cudo Armaniego miałam i właśnie się z nim rozstałam o ile mówimy o tym samym "cudzie" Luminous Silk Foundation. Puściłam właśnie w świat kolor 03 - na piątym miejscu w składzie alkohol Normalnie czułam jak mi paruje z buzi Poza tym się mazia i mazia i wchodzi strasznie w zmarchy i skórki. Takie to cudo
tymena jest offline Zgłoś do moderatora