Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-14, 11:36   #2957
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
U nas tez pieknie za oknem, słoneczko swieci, tez planuje długi spacer.
Karen kciuki za szczepienie.
My właśnie wstajemy, chociaz mlodej jeszcze leci oko, w weekend trochę pojezdzilismy przez co nocki byly średnie, dopiero o 1 chodzila spać
A co do wagi mi tez zostało 2 kg
Dziadek meza ostatnio komplementami sypal: dziecko pączek i mama pączek, nic nie schudłas po ciąży
Mistrz komplementow




Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Ja sobie tłumaczę jeszcze, że niektóre teksty to zazdrość, że młode jeszcze jesteśmy i o ciąże/dzieci.

Ja też nie wiem jak z plażą będzie, na obcych ludzi to mam wywalone, ale znajomych to się wstydzę
Tż się podobam chyba nadal ciągle zaczepia i czeka na koniec połogu

MalaMi, jak to uciekła? Ja bym poszła za nią i jeszcze opierdzieliła sama w życiu bym nie wyniosła czyjegoś dziecka do drugiego pokoju bez zapytania o to najpierw. Ale wiadomo- teściowe
A co to tesciowa? Nadbog? Dziecko jest rodzicow, jak jej brakuje malenstwa navrekach, to niech szczeniaka se kupi i bawi sie w innym pokoju.

MallaMi czemu pozwolilas na to, zeby wyszla z pokoju? Kuzwa czary nad nim odprawiala, a Tz jeszcze bym opi.... na czym swiat stoi. Wiadomo co z nim przez godzine robila w innym pokoju.
Ale ja juz pisalam jestem mega zazdrosna i nie lubie jak mi ktos dotyka Wojtusia, a o takim wyjsciu do innego pokoju nie byloby mowy.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora