Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-09, 09:06   #1951
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny! Wszystko jest możliwe, trzeba tylko znaleźć dobrego fryzjera DO tej pory tylko czytałam to forum, a teraz, postanowiłam sie przyłączyć. Otóż, przeszłam wczoraj DEKOLORYZACJĘ. (i żyję ) Naturalne włosy mam jasny brąz, farbowałam je przez trzy lata, najpierw wella kasztan, póżniej wella safira taki jakiś ciemny brąż, nie pamiętam dokładnie nazwy, a od roku, ciemny brąz schwarzkopfa, natural & easy. Połowa fryzjerów, których pytałam, odmówiła, twierdząc, ze skoro włosy mam prawie czarne, i robione schwarzkopfem (mimo ze nie palette) to sie nie da, ze bede ryża, itd.
Podjęła sie tego moja ulubiona fryzjerka, i tez nie dawała gwarancji.
Najpierw "ruszyła" troche farbę jakąś kąpielą z 6% wodą, potem nałożyła dekoloryzator, (tak jak pasemka, wszystko w folii aluminiowej) , potem jeszcze jedna kąpiel rozjaśniająca, no i szok, bo włosy żółte Ale farbę udało sie zdjąć, czyli niemożliwe stało sie możliwe. Na to żółte coś na głowie, nałożyła mi farbę w kolorze jasnego chłodnego popielatego blondu, i efekt jest , przyznam szczerze świetny Miejscami wygląda to jakbym miała platynowe pasemka, na ciemniejszych blond włosach, dlatego ze farba puszczała nierównomiernie. Ale bopgu dzięki nie mam plam na włosach, i wygląda to na prawdę super. Włosy owszem, przesuszone bardzo, ale dzisiaj pędzę do sklepu z akcesoriami fryzjerskimi po odżywki i maski, i będę je przywracać do naturalnego stanu i połysku Tak więc nie martwcie się, da sie to zrobić Z czarnej na blond Pozdrawiam
madine jest offline Zgłoś do moderatora