Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LIX
Wątek: Scent Bar LIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-17, 09:12   #957
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Zacznę od Sułtana - brudu się nie boję, nawet lubię, w nim mi przeszkadza taki zgrzyt, nie wiem, jak to nazwać, coś tam dla mnie do siebie nie pasuje - niby miękki, a tu nagle - jak pineska w miękkim dywanie

Co do twojego wypadku, uuuch


Czymam


Co do Mad Madame - testowalam niedawno i jestem już łaskawsza

O tak, ja mam coś, co się nazywa "niepewność grawitacyjna" - to znaczy, że nie mam w mózgu obrazu i wyczucia, gdzie kończy mi się ciało. Np po schodach boję się schodzić niektorych bardzo - zawsze z tyłu głowy jest myśl "A jak spadnę?"
Co do życia i iścia przebojem - to łatwiejsze niż fizyczne zagrożenie


Mnie tez się chce - ale żeby aż tak sprzątać, to nie, musi się pogoda jeszcze postarać. Ale manicure sobie zrobiłam ulubiony, żarówiasty - amarantowa malina burżua


święte słowa, będę już wiedzieć na całe życie - i mnie też się ta reakcja nie spodobała

Się pochwalę - dziś wieczorem otworzyłam swoją nową stronę na fejsie - Brulion Malarski ulubione kawałki - i już mam ponad sto polubień! a pamiętacie, jaka była rozgoryczona blogowaniem. Co prawda ludzie na fb skłaniani są do nie czytania - ale i tak ocalę dawne rysunki i obrazy od zapomnienia, a dla wyjątków również wpisy

No bo Ty masz mnóstwo wiernych fanów


Dzien dobry
Znowu piękne słońce i z minuty na minutę coraz cieplej
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora