Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy, zdjęłam kolor i jestem żółta!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-10, 19:13   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pomocy, zdjęłam kolor i jestem żółta!

Cytat:
Napisane przez pelsonik Pokaż wiadomość
Byłam dziś u fryzjera i ściągąłam kolor. Kolor zdejmowany był rozjaśniaczem, potem nałozona farba blond na wyrównianie i kilka pasemek jaśniutkich u góry.
Włosy wcześniej miałam ciemno-brązowe. Dół włosów (od ucha w dół) był traktowany różnymi farbami np paletą. Góra już tylko u fryzjera, brąz nie był juz tak ciemny.
Efektem tego całego zamieszania jest kolor sarni! Niby jasne ale żółte!
Błagam pomóżcie, doradzcie co ja teraz mam zrobić! Na pewno u fryzjera ale chciałabym wiedzieć czy coś się jeszcze da.
Marzę o blondzie zimnym.
A-cha, po tych zabiegach włosy nie zniszczyły się za mocno. Mam takie mocne na szczęście.

A to zdjecia jak teraz wyglądam:
Kochana schodziłam juz z czarnego kilka razy za kazdym udało mi się dojść do blondu, ostatnio do platyny. po pierwsze cierpliwośc, najczęsciej tak jednak wyglada etap przejściowy , po drugie znów cierpliwośći ! jesli będziesz działała zbyt często zniszczysz włosy doszczetnie. Moje rady sa takie : zakupo dobre kosmetyki regenerujace, w sensie uzupełniające brakujace "miejsca" we włosie np Loreal Absolut Repair. Do tego szampon tzn fioletowy a więc taki przeznaczony do włosów siwych lub blond zapewniający odcień zimny . Oczywiście teraz ten szampon mało zdziała , ale jednak przyda się jego stosowanie. Niestety obawiam się , że tę częwsc najciemniejsza i tak będzies zmusiała w przyszłosci sciac bo najbardziej zniszczy się w trakcie zabiegów. tobie polecam metodę schodzenia poprzez pasemka, bazę masz już dobrą . Postaw teraz na regenerację 9 nawet jesli teraz wydaje Ci się, że masz włosy w dobrym stanie 0 a za miesiąc udaj się na serię pasemei . Po dwóch trzech seriach ( w odpowiednich odstępach0 włosy powinny byc juz niemal całe jasne. Wówczas , by nadac im roznomierny kolor , znów w odpowiednich odstępach nakładaj farbe blond superrozjasniająca ( np Wella safira blask księzyca, jest jedna z najmocniejszych pod tym względem, czy Garnier nutrisse natea odcienie superrozjasniające, one rozjasniaja włosy o ok 2 - 3 tony i mniej więcej wyrównają Ci odcień, bo po pasemkach gdzieniegdzie i tak zostana ciemniejsze włoski) Natomiast odrosty doradzam farbowac juz u fryzjera, i w trakcie tego terażniejszego schodzenia proponuję regularnie podcinac włoski, bo rzeczywiscie wydaje mi się, że te najciemniejsze u dolu bardzo ucierpia mimo wszystko. jak znajdę wkleję zdjęcie moich włosów po tym wszystkim ( zajęło mi 4 miesiące przejście z czarnych do platynki, a własciwie niemal bieli , włosy w dobrym stanie dzieki odpowiedniej pielęgnacji, niestety szybko mi się znudziły i przeszłam do brązu) Tobie życze powowdzenia i cierpliwosci
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując