Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czuję się bezsilna w walce z zbędnymi kg :(.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-12, 20:01   #1
She is Minx
Rozeznanie
 
Avatar She is Minx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 502
Question

Czuję się bezsilna w walce z zbędnymi kg :(.


Opadam już z sił. Od bitych dwóch miesięcy rzetelnie staram się zrzucić kilka kilogramów. Mimo przeczytanych wielu artykułów na temat racjonalnego odżywiania i stosowaniu się do nich moja waga nie spadła nawet o pół kilograma. Mam 164 cm wzrostu i ważę 60kg. Chciałabym zrzucić 4 kg.Jem 5 posiłków dziennie, w 2-3 godzinnych odstępach. Zrezygnowałam niemal całkowicie z ziemniaków, makaronów, cukru, soli, a jeżeli już to pozwalam sobie na nie rzadko i w minimalnej ilości. Staram się jeść dużo białka, zrezygnowałam z niezdrowych tłuszczy na rzecz tych dobrych. Słodyczy też nie jem. Ćwiczę 3,4 razy w tygodniu - 3 serie ćwiczeń na brzuch i pośladki. W dniach kiedy nie robie powyższych ćwiczonek, tańczę dość intensywnie przez godzinę. Naprawdę czuję się już bezradna i nie wiem co robię źle . Tak bardzo chciałabym cieszyć się szczupła figurą, ale mam wrażenie, że cokolwiek zrobię w niczym mi to nie pomoże. Proszę o jakieś wskazówki, co robię nie tak? Będę bardzo wdzięczna za najmniejszą radę .

To moje przykładowe menu:
śniadanie: 4-5 łyżek płatków owsianych, 200ml mleka, siemię lniane, pestki dyni i słonecznika, łyżka miodu. Jabłko.

II śniadanie: jogurt lub jabłko lub kanapka z szynką, żółtym lub białym serem

Obiad: to co mama przygotuje na obiad, ale trzymam się zasady niełączenia węglowodanów z białkiem, zawsze jakieś warzywko plus kasza, ryż lub chude mięso

Podwieczorek: marchewka, kawa zbożowa, 2 wafle ryżowe

Kolacja: 2 jajka, sałatka z groszku, marchewki, jabłka, przyprawy

HELP
__________________
She is Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując