Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z jakich miast w Polsce pochodzicie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 13:41   #158
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Talking Dot.: Z jakich miast w Polsce pochodzicie ?

Cytat:
Napisane przez agusieczek Pokaż wiadomość
Niestety już 4 lata i nie zapowiada się że wrócimy szybko. Chyba że Tusk zrobi to co nam obiecał hihi. W Chełmie byłam cały sierpień bo brat ślub brał. Tak szczerze to zauważyłam od jakiś ok. 2 lat że nam się mieścinka wyludnia, deptak pustoszeje, kawiarnie ledwo przędą, szaro i staro. Ale i tak chętnie tam jeżdżę, pamiętam piwo z POD PIWNICZNEJ, kawki z dziewuszkami w AMADEUSIE, nawet imprezki w Niedzwiadku i Kosmosie, jeju ale ja sentymentalna jestem hihi, bo ja to trochę mam latek ale pamięć jak u szesnastki, pozdrawiam


Karlsruhe
a gdzie Ty mieszkasz, bo ja nie wiem gdzie to jest , niemcy?

Tak Karlsruhe to w poludniowych Niemczech a dokładnie 40 km od Francji Ja to nie zamierzam wracać już do Polski, jedynie co to na swieta lub urlop do rodzinki Ja to mieszkam tu od niedawna a mianowicie dzis mija 4 miesiace, a jestem tu z powodu hehe.. A jesli chodzi o Chełm to rzeczywiscie zgodzę się z Tobą - niby pobudowali jakieś tam nowe sklepy, knajpki czy co tam, ale jest tak szaro i ponuro - a moze dlatego tak to widze bo przez ostatnie 2 lata mieszkałam w Warszawie a tam zawsze coś się dzieje i pełno narodu No widze ze wiekowo jestes troche starsza odemnie synuś 10 letni no no
Wracając jeszcze do naszego wspaniałego miasta to faktycznie kogo nie zapytam ze znajomych to wszyscy uciekli jak najdalej a przeważnie za granicę naszego kraju.. hehe.. ale co się dziwić jak zamiast być lepiej to jest jeszcze gorzejjjjjj

Milego dzionka lece sprzątać mieszkanko bo trochę bałaganu mój facet narobił (jak zawsze jest na kogo zwalic..) Buziakiii
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując