Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-16, 10:02   #67
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

moja siostra miała kiedyś takiego chłopaka-palanta. nie znosiłam go, ale cóż, siostra zakochana tolerowałam dziada, choć na jego widok dostawałam piegów. kiedyś pojechali we dwójkę ze znajomymi pod namiot i wszystko było super dopóki nie przyjechała jego była. do konfrontacji nie doszło, bo on powiedział do mojej siostry, że to załatwi sam. siostra po powrocie z tego wyjazdu opowiadała mi jak to durna dziewucha, żeby się tak poniżać i przyjeżdżać do niego i mu się narzucać.
po paru latach zupełnie przypadkiem poznałam te dziewczynę i opowiedziała mi tę historię z własnej perpsektywy. okazało się że ona w tym czasie nadal była jego dziewczyną. powiedział jej, że wyjeżdża z kumplami na męski wypad. ona akurat jeździła z przyjaciółką stopem po kraju i przyszło im do głowy, że wpadną do niego na jeden dzień i zrobią mu niespodziankę.
nawiasem mówiąc potem taki sam numer wykręcił mojej siostrze. zupełnie przypadkiem poznała jego kolejną dziewczynę.
dochodze do wniosku, że facet to jednak nie umie być monogamiczny.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora