Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolejna sylwestrowa opcja :) Zloto i srebro .
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 18:10   #20
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Kolejna sylwestrowa opcja :) Zloto i srebro .

madzia.a. -dziekuje A numerka nie widac To seria 3D Colour Fix ,taki blyszczyk z dwoma nakladkami , ten mial taki koralowy kolor , a druga czesc to wlasnie takie drobinki , chyba w kazdym takie same

samarah- bardzo mi milo W zasadzie to byl makijaz na szybko ,bo chcialam jeszcze zlapac jakies swiatlo .

eweska- na pewno sie doczekacie

ciaszunia - no i dobrze Przeciez nie musi Ci sie kazdy moj makijaz podobac. Ciesze sie ,ze nie boisz sie tego napisac .Ja naprawde nie jestem tu dla komplementow , a dla poznania waszej opinii . Ciesze sie ,ze kazda z was ma rozne zdania , bo wtedy moge sie z tego sie uczyc

nefernefer35 - to numer 16 , wygladaja na miedziane ,a daja zloty efekt Bardzo Ci dziekuje !


Maromavath- jak bys mi powiedziala ,ze na zblizeniach jest zle to bym sie martwila ! Na calej buzi bardziej widac gre swiatla wiec nic na to nie poradze Mnie sie podoba ,ale nie wszystkim musi A te kosmetyki bardzo lubie ,uwazam ,ze sa 100 razy lepsze od sypkich APC ...Ja w zasadzie tylko ich sypkie cienie mam i trzy kredki , ktore sa swietne ! To , co mam jest sprawdzone i szczerze moge te rzeczy polecic .
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując