Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anonimowa ankieta, "Czy biżuteria robi z Ciebie artystę?".
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-16, 18:13   #25
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Anonimowa ankieta, "Czy biżuteria robi z Ciebie artystę?".

Cytat:
Napisane przez Candi Pokaż wiadomość
a Ty się czujesz artystka?
Tak. A to że moje prace nie są na jakimś wielkim poziomie tak bardzo się nie liczy. Jestem zupełnie 'fair', nie kopiuję czyichś prac, nie robię kilku takich samych, wkładam w każdą moją parę część siebie.. I nie rozumiem dlaczego nie miałabym na siebie mówić artystka (przez małe a) jeśli tworzę coś, co według mnie zasługuje na miano 'dzieła' (również przez małe d). Może Wam się wydawać, że jestem strasznie pewna siebie, zarozumiała albo coś w tym stylu. Ale ja nie myślę w tym momencie tylko o sobie. Myślę, że każda z Was mniej lub bardziej zasługuje na miano artystki (oczywiście jeśli prace są jej własnego pomysłu i wykonania). Weźcie pod uwagę ilu jest artystów (choćby malarzy), którzy nie malują wielkich i niewiadomo jak pięknych prac a mają miano 'artystów'. Szanuję ich za to, że znają swoją wartość mimo, że nie są sławni a ich dzieła nie mają ogromnej ceny.

Zaraz pewnie mnie za to skrytykujecie, ale to jest mój punkt widzenia i mam nadzieję, że uszanujecie to.
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując