Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anonimowa ankieta, "Czy biżuteria robi z Ciebie artystę?".
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-18, 16:33   #52
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Anonimowa ankieta, "Czy biżuteria robi z Ciebie artystę?".

Cytat:
Napisane przez iguana_night Pokaż wiadomość
Poszukałam w necie, żeby się upewnić i wychodzi na to, że teksty do swoich piosenek pisze sama (tak twierdzi w wielu wywiadach czyli pewnie tak jest naprawdę), więc w pewnym stopniu jest artystką nie za wykreowanie swojej postaci, ale ze względu na chociażby napisanie tych tekstów. Chociaż jako wokalistkę też możnaby ją nazwać artystką.. Ale widzę, że za wszelką cenę chcesz mi udowodnić, że nie myślę..
to co ja chcialabym ewentualnieudowodnic to cos innego, ale mniejsza, na tym poziomie sie nie bede z taba przerzucac postami, bo nie ma sensu - ja wiem swoje i nie czuje potrzeby udowadniania czegokolwiek komukolwiek.
do Dody sie nadal będe przychrzaniać - nawet ja słyszałam [a nie oglądam telewizji i na necie tez takich rzeczy nie śledze, wiec bylo to naprawe powtarzane, skoro gdzies usyszlam jednak], ze Doda, odchodzac od swojej kapeli zabrala czesc tekstow [dobra. po ich poziomie moge przyznac racje, ze pisze je sama...] i MUZYKI, do powstania ktorej nie przylozyla ręki, bo to wyzsza szkola jazdy. wiec nada przykład jest zły, bo to po części plagiat.

w temacie dody wypowiadać sie więcej nie będe, bo nie ma po co. w temacie tego co mówisz juz mi sie nie chce, bo zauwazyłam już jakis czasm temu, że jak ktoś lubi, to prosze bardzo, mnie rozmowa z Toba jakoś... nie bawi. tyle. wolałabym żebyś sie odniosła do merytorycznej wartości tego co napisałam a'propos tematu, a napisałam sporo, zamiast moją wypowiedź uogólniać i czepiać się mnie. chyba że lubisz i potrzebujesz.

edit: Fua ma rację szkoda klepania w klawiaturę
Fua, na usprawiedliwienie dodam, że ja dzisiaj robotę odwaliłam - skończyłam pierścionek wrappowy to moge sie kłócić
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując