Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak bez dekoloryzacji delikatnie rozjasnic farbowane wlosy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-18, 19:31   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak bez dekoloryzacji delikatnie rozjasnic farbowane wlosy?

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że szamponetka niewiele zdziała. Na pewno trwała farba w odcieniu blondu rozjaśni ciemną farbę. Wiem, bo sama kiedyś tak robiłam. Z tymże jest to metoda dość ryzykowna, bo nigdy nie wiadomo, jak zareaguje poprzednia farba i jaki odcień uzyskamy.

Ja bym kupiła jakiś jasny blond Garniera, rozrobiła odrobinkę farby i położyła na pasemko włosów, żeby zobaczyć, co wyjdzie.

Pozdrawiam.
Jaśniejsza farba a tym bardziej szamponetka nigdy nie rozjaśni ciemniejszej bo jest to poprostu niemozliwe.jasniejszy pigment nie zasłoni ciemniejszego. Jest to mozliwe jedynie w wypadku farby blond rozjaśniającej, ale rozjasnienie będzie neiwielkie( taka farba rozjasnia włosy naturalne o dwa tony, choc sa i farby blond rozjasniające działające do 4 tonów i jest to zaznaczone na opakowaniu) i nie można przewidzieć efektu końcowego na farbowanych włosach, co oczywiscie jest najmniejszym problemem bo wystarczy nałożyc jakąs farbę i juz.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując