Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-19, 13:44   #2512
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez kid Pokaż wiadomość
Ja poproszę o analize składu tego szamponu:
Eva Natura, Pokrzywa, arnika, rozmaryn,włosy przetłuszczajace się, ciężkie, matowe.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide Dea, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Arnica Montana Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Parfum, Disodium Undecylenamido Mea-Sulfosuccinate, PEG-75 Lanolin, DMDM Hydantoin, Lactic Acid, Methylchloroisothiazoline / Methylchloroisothiazolino ne, Benzyl Salicylate, CI 19140, CI 42080.

Chodzi mi glównie o to, czy zioła są wysoko w składzie i czy ten szampon może przesuszac włosy. SLS mnie mnie martwi, bo nie miewam z nim problemów.
Oprócz SLS mamy tu jeszcze kilka innych detergentów, ale jeśłi Twoja skóra nie reaguje na nie podrażnieniem, to można spróbować. Ziół jest sporo

Cytat:
Napisane przez katiia Pokaż wiadomość
Kochane,
Bardzo, ale to bardzo proszę o analizę składu maseczki do włosów gęstych, kręconych,suchych i zniszczonych.
Producent obiecuje nawilżanie i odżywienie. Czy jest taka szansa czy to kolejne badziwie?

Radiant Repair 10 instant conditioning mask

aqua,ethoxydiglycol ,cetearyl alcohol,dicaprylyl carbonate, zea mays(corn) germ oil,behentrimonium chloride,cannabis sativa seed oil peg-8 esters, glyceryl stearate, polyquaternium-37,propylene glycol dicaprylate/dicaprate,polyquaternium-35, helianthus annuus (sunflower) seed oil,glycine soja oil,quaternium-80, lacid acid, guar hydroxypropyltrimonium chloride,trideceth -6, pentasodiumpentetate, ispropyl alcohol, cetrimonium chloride, dmdm hydantoin, phenoxyetanol, methylparaben,propylparab en,citronellol,butylpheny l methylpropianol,geraniol

Będę baaardzo wdzięczna
Jest szansa Sporo tu emolientów, nie ma silikonu. Olej z konopii, z soji i ze słonecznika.



Cytat:
Napisane przez green_with_envy Pokaż wiadomość
chciałabym prosic o analizę składu kremu matującego Barwa Siarkowa Moc

Skład: Aqua, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Hydrogenated Olive Oil, Olea Europaea, Olive Oil Unsaponifiables, Magnesium Aluminum Silicate, Dicaprylyl Carbonate, Butyrospermum Parkii, Zinc Oxide, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Allantoin, Sulfur, PEG-30 Castor Oil Vaccinium Myrtillus, Saccharum Officinarum, Citrus Aurantium Dulcis, Citrus Medica Limonum, Acer Saccharinum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Citral, d-Limonene, Linalool

Czy nie będzie zapychał? Mam cerę tłustą, a ten krem na KWC ma całkiem dobre opinie.
Z góry dziękuję
Jak dla mnie - polyacrylamide dyskwalifikuje produkt. Nadal nie wiemy jakie ot ma skutki dla zdrowia.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora