Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta OXY
Wątek: Dieta OXY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 22:35   #868
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawe, że nie schudnę 10 kg w ciągu miesiąca
Chodziło mi o to czy można kupić na miesiąc i powtarzać to samo przez trzy miesiące
Już wiem, że nie i..... kupiłam na 3 msc
Ale patrząc na to jestem przerażona... Zwłaszcza, że ja cały dzień praktycznie jestem po za domem i będę musiała 3 posiłki mieć przygotowane do jedzenie po za domem, nie mam w dodatku ich gdzie podgrzać zastanawiam sie czy nie przestawić obiadu na kolacje, robił ktoś tak i chudł?
w dodatku zaznaczyłam, że nie ćwiczę prawie wcale (bo tak jest) ale chciałabym coś lekkiego ćwiczyc np skalpel 3x w tygodniu i wyznaczyli mi 1300 kalorii, chyba umrę z głodu
nigdy nie byłam na takiej typowej diecie i serio jestem przerażona

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

mam pytania odnośnie składników, np na środę mam koktajl z borówek amerykańskich, u mnie w mieście nigdzie ich nie kupię, czy mogą być mrożone? niby mogę wymienić na inny składnik, ale to taki sam problem, czy można używać mrożonych owoców?
to samo mam z rybami, u mnie na wsi nie ma świeżych ryb, tylko mrożone, czy mogą być?

czy napoje które są zaraz po posiłkach to ja mam je pić w trakcie czy zaraz po posiłku?
Ja przestawiałam czasem posiłki. Czasem na Oxy nawet robiłam tak, że śniadanie i obiad poszły naraz koło południa :P. Nie jest to dobre rozwiązanie, ale waga szła w dół nadal. Możesz używać mrożonych produktów, ja ryby kupuje tylko mrożone.
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując