Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - stylistka bez kursu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-20, 21:05   #90
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: stylistka bez kursu

szefowa nigdy nic nie mowila o dyplomie, tylko ja naiwna tak myslalam. nauczylam sie mega duzo, wczesniej robilam tylko akryl i tylko na sobie a zel byl gdzies w marzeniach, nauczylam sie i tgo i tego , sprobowalam wielu produktow. ale tak moj kurs byl kiepski, robilam go na sowjej kolezance, a ze moja pracodawczyni miala w tym czasie klientke za kienta to sobie mozecie wyobraic jak to wygladalo. Ale po 7 miesiacach nauczylam sie naprawdde duzo i bardzo sie z tego ciesze. kursu nie splacalam ale tak sobie tlumaczylam mizerna pensje.
kursu jako takiego nie splacalam, tylko tak sobie tlumaczylam mizerna wyplate.
a do tego po czasie zaczelam sie zajmowac hurtownia ktora po pewnym czasie byla cala na mojej glowie. zamowienia rozliczenia sprzedaz itd. a za to wszystko za caly misiac pracy ( z otwiraniem salonu wlacznie bo szefowa czasto rano miala cos do zalatwienia) dostawalam ok 400 zl za prace 6 dni w tygodniu po 8 h od pon do pt i 5 h w sobote. a w wakacje szefowa poszla sobie na UWAGA miesieczny urlop, a calutki salon byl na mojej glowie za co dostalam wyplate o 50 zl wiecej i nawet dziekuje nie uslyszalam tylko pretwnsje ze podgloga nie umyta. no i po miesiecznych wakacjach i 4 dniacj w salonie szfowa pojechala na szkolenie instrutorskie i znowu tydzien sama w salonie a za caly ten miesiac dostalam 350 zl jak to zobaczylam ( bo moj tz to odebraz z salonu bo ja nie moglam ) to sie pooprotu poplakalam. dlatego niechce miec ta osoba nic wspolnego a tym bardziej prosic ja o dyplom

o tak wykorzystala mnie i to bardzo, a co najgorsze moj zwiazek bardzo na tym ucierpial

ps. wiecie co mnie pociesza?, ze wszystkie dziewczyny u niej praujace od niej uciekaja. albo zacznie szaowac ludzi albo co pol roku bedzie zatrudniac nowych.


eh wyzalilam sie w koncu. dziekuje
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując