Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-21, 21:01   #3272
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Jestem pod wrażeniem Waszych kolekcji pielęgnacji... Autentycznie rozbrajają mnie przy niektórych określenia "skromne" i "niewielkie"

Ja wyznaję proste zasady: jeśli używam jakiegoś kosmetyku, to pojedynczo. Nie wyobrażam sobie używania na raz trzech balsamów do ciała, pięciu toników i kilku żeli pod prysznic, cholery bym dostała z niezdecydowania, a co dopiero moja biedna skóra. A i efekt byłby żaden, skoro bym ciągle mieszała.

Mydło ma myć, balsam nawilżać, a dezodorant chronić. Super hasła i super firmy nie robią na mnie znacznego wrażenia, lubię proste rzeczy.
Sprawa zapachu jest dla mnie drugorzędna, grunt żeby mnie nie męczył (czyli najlepsze są niepachnące albo pachnące delikatnie).
Półka cenowa? Obojętne, byleby kosmetyk nie należał do firmy testującej na zwierzętach (na zdjęciach - dezodorant Rexony czeka na zużycie, potem rozejrzę się za czymś innym; odżywkę Gliss-Kur dostałam i zużyję, ale również poszukam innej...) (sprawą otwartą pozostaje również nieszczęsna pasta do zębów).
Zmywacz do paznokci wyszedł dzisiaj, niestety. Pora przejrzeć KWC.

Ok, dość tego wstępu, pora na moje zabójcze zbiory:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja.JPG (105,3 KB, 474 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora