Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-08, 17:22   #1513
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kauru Pokaż wiadomość
Nie nie nie, absolutnie nie chodzi mi o jakiś głęboki sens i szukanie na siłę co oznacza. Miałam na myśli raczej to, że robisz tatuaż z jakiegoś względu, coś cię do tego popchnęło i tyle, a nie dlatego, że to hit tego sezonu

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------



Z tego co wyczytałam AZS nie przeszkadza w zrobieniu tatuażu, zawsze można się poradzić dermatologa
Taaak, w budżetówkach na tatuaże patrzą baardzo nieprzychylnie zwłaszcza jeśli są zrobione w widocznych miejscach. Co do policji, to czy oni przypadkiem nie mają jakiegoś kodeksu czy czegoś odnoście wyglądu? Tatuaże i piercing są chyba zabronione
Z tego co kojarzę Mishon ma AZS i muszę się wczytać pod tym kątem w jej bloga I gdybym się zdecydowała musiałabym szukać sprawdzonego dermatologa i alergologa a takich mimo wielu lat leczenia nie znam, tylko metoda prób i błędów - od takich uzyskam odpowiedź że nie i koniec; a nie chcę też trafić na oszołoma który powie a rób pani i skończyć z wielką raną.

W przypadku pracy w policji - mogą być w niewidocznych na co dzień miejscach. W przypadku rekrutacji zależy od województwa, np. w jednym przyjmą jeśli to miejsca niewidoczne pod mundurem, w innym nie i koniec, odrzucą na komisji lekarskiej. Podałam to akurat tylko jako przykład bo to organizacja która ma jakieś wytyczne ale nie są one ogólnopolskie. Może komuś się przyda ta informacja na przyszłość
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora