Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krosty na linii żuchwy! Pomóżcie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-09, 13:26   #17
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Krosty na linii żuchwy! Pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez milkaa92 Pokaż wiadomość
Witam Was... Wiem że na temat trądziku jest już wiele wątków ale nie znalazłam jak narazie takiego ze zdjeciem który by opisywał dokładnie mój problem No więc tak. Mam 20 lat. Rok temu pojawiły mi sie krosty na linii żuchwy (najwięcej w stronę ucha). Wczesniej owszem miałam trądzik ale tylko przed okresem i na czole( nigdy na żuchwie) Byłam już u dermatologa, kazano mi wykupic tylko płyn Dermacid plus antybakteryjny a gdy sie skonczy używać płynu Dermacid Plus Hipoalergiczny. Lecz używam już tych płynów od roku a zmian nie widać (no może co jakiś czas zmniejsza się ilość krost). Dodam że te krosty są czerwone i bolące ( czasem też swędzą) i nie które są takie "rozlane". Od 4 lat chorowałam na nadczynnosc tarczycy po czym dostałam jod i nadczynność zmienila sie w niedoczynność i aktualnie biorę tabletki Euthyrox 75mg (pół tabletki dziennie). Chciałam się doradzić czy to może od tych tabletek? niedoczynnosci tarczycy?? no juz sama niewiem może miał ktoś podobnie. Mam zamiar isc do innego dermatologa ale najpierw chciałam sie dopytac co inni o tym sądzą
Proszę pomóżcie.... Dołączam zdjęcia...
bidulko, wiem co czujesz, moze wyda sie dziwne co powiem - ale ja kiedys moglam jesc wszystko, jednak z czasem zaczely sie problemy skorne, chodzilam do dermatologa, kosmetyczki, kazdy mowil ze to hormony i takie tam, wydalam kupe kasy na leki i zbaiegi a bylo wcale nie lepiej, czasem nawet gorzej ! a wiecie co to bylo ?
JAJKA I PIEPRZ i biale pieczywo - nigdy nie mialam z tym problemu, ale po jakims czasie widocznie organizm MA DOSC czegos i wiecej nie przyjmuje co wychodzi nam to na twarzy, naprawde wszystko na twarzy sie dzieje to zazwyczaj jest to co jemy,
ja przestalam jesc jajka i majonez i ciasta i wszystko co ma zwiazek z jajkami, ktos mowil ze moze lipne jajka jadlam, ale nie kupowalam naprawde nawet super swieze prosto od farmera - mysle czy to nie ma zwiazku nawet z glutenem, w koncu kura karmiona jest paszą, a tam jest gluten, w kazdym badz razie odstawialam to co moglo zawierac jajka, takze pieczywo, rano jadlam owsiane z rodzynkami, pestakami dyni - bo dobre na cere, cynamonem - osladza owsianke bo ona nie jest jakas pyszna - ale jak ja sie ztuninguje to jest spoko. sprobuj jak ja i zobaczysz, ja teraz nie mam ani jednego pryszcza - zostalo troche blizn, bo mialam bolące gule, czasem jedna na drugiej ! masakra, wstydzilam sie wyjsc z domu.teraz byl test - na wielkanoc zjadlam 2 jajka i prosze w ciagu 3 nastepnych dni wyskoczylo mi na zuchwie i szyji kilka niepodzianek..
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując