Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studentki od roku akademickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-14, 07:41   #3115
KotekWKrate
Przyczajenie
 
Avatar KotekWKrate
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez casus_belli Pokaż wiadomość
Możliwe nawet, że miały już styczność ze studentami tej konkretnej uczelni. Ja sama ze swojej kariery szkolnej pamiętam takie kwiatki wśród praktykantów, którzy mieli z nami lekcje, że czasami nie tylko wątroba, ale wszystko człowiekowi opadało . Może szkoła jest taką okoliczną "kuźnią talentów".
A wiecie co mnie najbardziej wkurza? Że studenci np uniwersytetu są tymi lepszymi, bo to uniwersytet i nikt nie patrzy jak tam jest i czego uczy.

Na pewno nie mieli styczności z praktykantami z WSB, bo pedagogika jest tam nowością.
Ja nie wypowiadam się w imieniu wszystkich szkół prywatnych, większość z nich to tylko wyciąganie kasy. Ale mega naiwne jest myślenie, że "pójdę na uniwersytet i będę tym lepszym i bardziej atrakcyjnym na rynku pracy".

Akurat wiem jaka sytuacja jest na toruńskim uniwerku. Wykładowca ubliżający studentom, wyciąganie kasy za warunki, przepity dziekan, który lubi sobie złapać studentkę za kolanko i studenci, którzy sprzedają miejsca na fakultety to norma. Znam wiele osób, które przepiły studia i jechały na samych warunach, no ale przecież i tak są "lepsi", bo to uniwerek Dlatego nóż mi się w kieszeni otwiera przy tekstach krytykujących mnie w jakiś sposób.
Na tym "złym WSB" uczę się wielu praktycznych rzeczy, natomiast moim koledzy z uniwersytetu na egzaminie muszą wiedzieć co było napisane na 345 stronie jakiejś smutnej smutnej książki z prl
KotekWKrate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując