Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-16, 14:40   #1995
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Zmarszczki w tym wieku to zazwyczaj oznaka słabego nawilżenia. Ja jestem kilka lat starsza, a czasem mi się pojawia mi się po demakijażu, mimo cery tłustej. Tak czy siak jednak dobry podkład nie podkreśliłby mocno takiej zmarszczki. Pomyśl o lepszym nawilżeniu (ale nie w kremy drogeryjne, na których jest napisane, że super nawilżają :P), może jakieś maseczki algowe z serum nawilżającym pod maskę. Możesz jeszcze pomyśleć o jakichś produktach napinających. Polecam inwestycję w naturalną pielęgnację.

Szukam w miarę naturalnego serum pod makijaż - mam dość kremów i nie chcę używać żadnych, do wymiany został tylko pod makijaż. Cera tłusta, więc fajnie, żeby dawał trochę matu.

Szukam też serum na krosty w trakcie @ - pojawiają się już rzadziej niż częściej, ale glinka sobie z nimi nie radzi. Może być coś na alkoholu.

Swoją drogą, robiła któraś z Was maseczkę aspirynową? Kupiłam ostatnio jakąś w nowym opakowaniu, niby to jest zwykła aspiryna, a nie mogłam jej w ogóle rozmiękczyć

No przydał by mi się jakiś hm krem/serum silnie nawilżający pod makijaż właśnie...
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora