Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-28, 18:14   #405
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Judi kochana nic się nie denerwuj Ja dziś też już jestem po wizycie i widzialam only pęcherzyk ale Pan doktor powiedział, że wszystko jest w porządku i wydrukowal mi zdjęcia, powiedział że to pierwsze do albumu Serduszka też nie widziałam, ani nie slyszałam. Mój dzidziuś ma 7,6 mm a ja ważę 66,6 kg (o Matko Boska - 3 szostki ). Mam się pojawić za 3 tygodnie, czyli 19 grudnia i wtedy dowiem się więcej, pan doktor powiedział, że zrobimy dzidziusiowi sesję bo wtedy będzie już konkretną fasolą dowiedzialam się także, że z rozmiarów to 7 tydzień. Straszną miałam i mam radochę, mogłabym tak co tydzień biegać do gienia nio ale teraz czekamy, dziś wogóle to strasznie mi niedobrze... bleeeeeeeeeeeeeh.
czyli Ty Kasiulko też serdusia nie widziałaś, to może jednak dużo zależy od USG.. zmartwiłam się, bo tyle teraz tych ciąży które się nie rozwijają. Dostałam Luteinę i mam się oszczędzać, leżeć, brzuch zdaniem mojej lekarki powinien przestawać boleć, zwłaszcza dzięki luteinie... tyle sie czyta o tych dziewczynach, co poroniły. idę 12 grudnia na kontrolę, bądź wcześniej jeśli bóle brzucha nie miną. buziaki dla was mamusie
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora