Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-28, 19:53   #1416
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Witam Śledzę ten wątek już od dawna, bo jest mi bardzo bliski Postanowiłam dołożyć swoje 5 groszy i zaprezentować moje zbiory z kolekcji "cielaków"
1) Avon Color Trend WINK - całkiem ładnie rozjaśnia usta, ładnie pachnie, dość długo utrzymuje się na ustach, kolor coś pomiędzy beżem a jaśniutkim różem
2) Avon Color Trend minibłyszczyk do ust Warm Cinnamon - podobny do Wink, minimalnie ciemniejszy, ale bardziej wpada w róż
3) WIBO Water Sheen with Maxi Lip nr 7 - beznadziejny pędzelek, kolorek u mnie bardziej różowy niż cielisty, chłodzenie super, szybko schodzi z ust
4) Bourjois Effet 3D Les nudes nr 33 Brun Poetic - u mnie różowy, lekko rozjaśnia usta, lekkie drobinki, dobrze nawilża usta
5) Manhattan Tasty Lips Swiss milk chocolate - może niezbyt cielisty, bardziej złotawy, ale cudnie pachnie czekoladą i fajnie nawilża usta
6) Bourjois Miel Immateriel nr 13 - jak do tej pory najbardziej cielisty specyfik jaki znalazłam na moje dość ciemne usta, dość kryjąca pomadka, na początku fajnie nawilża usta, ale przy częstym stosowaniu niestety zaczyna wysuszać
7) Bourjois Miel Immateriel nr 26 - bardziej perłowy, rozjaśnia usta, ale mało kryjący, nie wysusza ust.

To tyle, wciąż szukam produktu zapewniającego prawdziwą cielistość, jak znajdę dam znać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AVON.JPG (38,5 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wibo i manhattan.JPG (39,0 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bourjois.JPG (53,8 KB, 440 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bourjois Miel Immateriel 26.JPG (23,8 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cielaki4.JPG (118,5 KB, 329 załadowań)
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora