Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-03, 08:16   #9
miziowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 86
GG do miziowa
Witam serdecznie koleżanki
Ja nie w celach ploteczkowych ale szukam filtrowej pomocy
zamierzam dziś zakupić diacneal i w związku z tym i filtr.jestem dość mocno ograniczona finansowo więc avenki chwilowo odpadają.
Mam w domu filtr zakupiony w aptece za 19 pln.Poniżej wkleję jego skład(będzie to zdjęcie bo ręczne wpisywanie spowodowałoby zagładę domostwa mam w domu żywą dwulatkę )
Pytanie brzmi czy jest to filtr fotostabilny ? wiem że chodzi o jakiś skąłdnik ,ale nie potrafię odnależć właściwego wątku jak i nazwy .Parsolu nie zawiera ale co z innymi ? i czy można na niego kłaść dowolne kolorówki ?
Bardzo dziękuję za pomoc
Do Pań MOderatorek ,gdyby post miał zostać przeniesiony to dajcie mi kochane dziewczyny znać gdzie go szukać

hmmm...to znów ja jednak coś znalazłam ,mam w skłądzie 2 flitry fizyczne :zink oxide i titanium dioxide oraz jeden chemiczny octyl methoxycinnamate-> jednak parsol mcx.czyli chyba nie jest żle ale....czy pozycja na której się znajduje skłądnik też ma znaczenie ? i czy ten parsol też nie lubi pudrowania noska czymkolwiek ?

Pomózcie dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3879_1-1.JPG (121,8 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-12-03 o 09:20
miziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując