Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-05, 13:20   #1804
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Ale numer - czytałyście najnowszą NowąTy?

"Zrób zamówieni w III terminie K16 a otrzymasz:
- Gratis katalog 02 przy zamówieniu min.50zł
- Żel pod prysznic Senses Romantic Kiss (nowość z k02) przy zamówieniu za min 150zł.
- 2x więcej voucherów do wykorzystania w k01"

Oferta działa w K16 w obrębie jednego zamówienia i nie podlega wielokrotności.
Oooo ... tylko ciekawe kto coś zamówi na kilak dni przed Wigilią Wszyscy zamówią wcześniej.

Ale skoro 50 zl to moze sie uda

Widziałam sporo nowosci w biurze - m.in pryzmę rozświetającą Opiszę wszystko zaraz tylko kuknę na zupę


EDYCJA: jestem i opisuję

MOZAIKA ROZŚWIETLAJACa
: zakochałam się w niej - jest piekne . Na zdjęciu tego tak nie widać, kolory mogą być trochę przerażające, ale ... PRZEPADŁAM!!
W świetle (np. w słońcu) daje efekt metaliczny - drobinki sa bardzo skupione, a nie luźno rozłożone, przez co powierzchnia jednolicie błyszczy. Nie widać żadnego koloru tylko ten piękny połysk . Natomiast w cienu efekt jest zupełnie inny - widać delikatny róż, lekko przybrudzony z lekko błyszczącymi drobinkami.

Efekt można stopniować, nakładając po prostu inne ilości - gdy nałoży się dużo, to błysk jest jeszcze bardziej wyraźny, a kolor bardziej widoczny.

Po prostu

NOWE CIENIE SYPKIE: CZARNY I FIOLETOWY - mają różnokolorowe błyszczące drobinki. Czarnym się rozczarowałam, nie jest to "czarny czarny" ale bardziej bardzo ciemny grafit - aby uzyskać czarny to trzeba bedzie go dużo nalożyć. Nie biorę go. Fiolet natomiast jedt delikatny, subtelny - przyjemny kolor

POCZWÓRNE CIENIE DO SMOKEY EYES - kolory delikatne, czarnego tam nie ma tylko ciemny grafit. Nie spodobały mi się

NOWY ŻEL SENSES - na naklejce napisane że to magnolia + jasmin. Zapach dosyć słodki, landrynkowy ... Nie bardzo rozumiem jego rzekome powiązanie z Walentynkami - taki powinien być bardziej zmysłowy

NATURALS MANDARYNKA + ALOES - zapach delikatny. Nie pachnie intensywnie słodką mandarynką (jak np. płyn do kąieli ktory kiedyś był, ani nei jest podobny do Re Charge) - raczej jakby mandarynkowo-mlecznie. Ładnie, nei nachalnie

NOWE ZAPACHY
- nazwy zapomnialam, ale pytałyście tu o nie. Dal mnie nic szczególnego. Z niczym mi się nie kojarzyły, zapachy tak mało charakterystyczne że już nawet je zapomniałam

NOWE LAKIERY COLOR TREND - były 2 kolory, nie wiem czy tyle ma być, czy tylko te 2 były w biurze. POmalowałam paznokcia Berry Plum (czy na odwrót) - brudny fiolet z drobinkami - nawet ładny. Drugi nei wiem jaką miął nazwę ale był bardziej różowy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-12-05 o 14:07
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora