Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-05, 13:30   #1581
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
:
Ja ostatnio wrażliwa na zapachy się zrobiłam, odkąd przestałam palić. Drażni mnie większość mocnych zapachów na czele z perfumami, od 3 z 4 moich zapachów robiło mi się słabo, a 4 czułam za mocno. Zapach gwiazdek mi przypomniał Pola Elizejskie, które zamieniłam z mamą po tym jak mnie od nich zaczęła boleć głowa. Ale mam nadzieję, że przywyknę. Albo będę wstrzymywać oddech przy malowaniu, bo teraz już nie czuję zapachu.
A moze w ciązy jesteś

Wróciłam Bogatsza o 2 rozświetlacze, ale biedniejsza o 45 zł.

Kupiłam te 2 pudry Pierre rene - 01 i 02 czyli złoty i srebrny Bardzo ładnie się błyszczą

Byłam też w biurze Avonu i zakochałam się w pryzmach rozświetlających które będą od 1 lub 2 katalogu - są piekne Na zdjęciu tego tak nie widać, kolory mogą być trochę przerażające, ale ... PRZEPADŁAM!!
W świetle (np. w słońcu) dają efekt metaliczny - drobinki sa bardzo skupione, a nie luźno rozłożone, przez co powierzchnia jednolicie błyszczy. Nie widać żadnego koloru tylko ten piękny połysk Natomiast w cienu efekt jest zupełnie inny - widać delikatny róż, lekko przybrudzony z lekko błyszczącymi drobinkami.

Efekt można stopniować, nakładjąc po prostu inne ilości - gdy nałoży się dużo, to błysk jest jeszcze bardziej wyraźny, a kolor bardziej widoczny.

Po prostu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora