Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzucić palenie
Wątek: Rzucić palenie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 11:25   #2176
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Tymena! najwiekszym sukcesem jest, ze zdolalas powiedziec NIE i nie zapalilas kolejnego. Ta decyzja jest chyba najtrudniejsza w walce z nalogiem! Pewnie, ze kryzysy sie zdarzaja, pamietaj jednak jedno - najtrudniejsze masz juz za soba! Jedyne co Ci moge poradzic to unikanie sytuacji, w ktorych palilysmy (drink w lokalu, kawa, przystanek.... po jedzeniu) ... I jescze cos - nagradzaj sie za swoj "maly . wielki" sukces!!!

To prawda Emurulez To jest ogromny sukces. Pewnej niedzieli po prostu nie poszłam po fajki I przeżyłam. Jednak cały czas tęsknię... za popołudniami, kiedy wracałam z pracy, parzyłam kawę i siadałam z papierosem delektując się jej smakiem, gdy wieczorem popijałam wino z fajeczką w ręku a kiedy latem jeździałam na wieś każdy dzień zaczynałam papierosem na progu domu.

Strasznie mi smutno, jak sobie pomyslę, że te "miłe" chwile już mi sie nie zdarzą nie wiem dlaczego ale ja nadal myslę o papierosie jako o moim najwierniejszym przyjacielu


Co do nagradzanie się to... palenie wychodziło taniej aniżeli zakupy jakie poczyniłam na skutek rozstania się z nałogiem
tymena jest offline Zgłoś do moderatora