Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 17:36   #2008
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Nie bój szału pewno nie będzie. U mnie tych odżywek pełno leżało podczas ostatniej promocji aż do ostatniego dnia.
Chodziło mi gdzie indziej ją kupię stacjonarne taniej:p
Ja i tak zamawiam 8-go
online bo nie ma mnie w pl.


Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Ja brałam przez 3 miesiące, głównie ze względu na dość mocno wypadające włosy, z czym raczej nie miewałam problemów do tej pory :/ ale do sedna, nie zauważyłam spektakularnych efektów co do paznokci natomiast, to jedyne co, to rosły trochę szybciej.

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



Mam ten sam problem w pracy

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------



Ale piękne zdjęcia i pazurków i wiosennej aury
Biotebal ogólnie kupowałam za 24 zł, a raz przepłaciłam- 28 zł

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------



Oo i jaka cena? Orientujesz się może do kiedy trwa promocja?

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------



z tej listy, miałam żel na skórki SH, i chwaliłam go sobie, tak samo z resztą wysuszacz Miss Sporty, dobry jest ale...póki jest świeży, gdzieś w połowie opakowania niestety gęstnieje i odrobinę zmienia odcień nałożonego lakieru, głównie pasteli.
A kupię ten miss sporty bo będzie tanio i jeszcze baza peel off xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując