Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Śląskie Panny Młode cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-09, 14:20   #3597
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Dagsy Pokaż wiadomość
My odebraliśmy swoje obrączki w sobotę, też mieliśmy swoje złoto - była nadwyżka w gramach i odliczył sobie za robociznę jubiler. Więc wyszło nas 255 Jubiler w Katowicach (jakby ktoś był zainteresowany).

Zamówiłam dziewczynę którą poleciła mi koleżanka która będzie moim fotografem (chodzą razem na sesje, jedna czeszcze a druga robi zdjęcia) to link do niej na fb: https://www.facebook.com/annakrupa.stylizacjafryzur/
Cena za obrączki zawrotna, super! my niestety nie mamy swojego złota, więc możemy zapomnieć o tak atrakcyjnej kwocie

Kurde, byliśmy w sobotę w mojej parafii zamówić zapowiedzi, ale ksiądz nas z kwitkiem odprawił... kazał przynieść kartkę od księdza z parafii gdzie będzie ślub Wszystko byłoby OK, oprócz tego, że moja parafia jest oddalona od Siemianowic o 200 km ! Niech to szlag. Jak rezerwowaliśmy godzię w kościele to nikt nie mówił o żadnej kartce na zapowiedzi Musimy jechać specjalnie jeszcze raz (...) Jedyne co załatwiłam to odpis aktu chrztu oraz bierzmowania. A dziś idziemy do USC
Autobus w piątek zarezerwowaliśmy, to już będzie coś do przodu
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując