Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studniówka, makijaż na studniówkę - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-13, 14:38   #199
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Mam sukienkę i buty na studniówkę, ale jaki makijaż ? Help ;)

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
nie wiem czy to moze na zdjeciu taka minke zrobilas czy cos, ale masz bardzo ciekawy ksztal ust.


dokladnie! Sukieneczka jest juz zdobna dzieki tym kwiatuszkom, ale mimo to taka delikatna, bardzo dobrze! Dlatego mysle ze pasowalyby kreski na oczach i mocno wytuszowane oczy, a do tego wymodelowanie twarzy i oczywiscie blyszczyk na usta.
Zalaczam propozycje makijazu.

A jaka planujesz fryzurke? Pytam, gdyz ja tez w tym roku, a wlasciwie to w nastepnym 2008 bede miala studniokwe i mam dylemat z makijazem i fryzurka.
Chyba taka minka mi wyszla na tym zdjęciu Ale to racja- mam nietypowy ksztalt ust

Też juz co raz powazniej myslę o grubszych kreskach na oczach, mocno wytuszowane rzęsy i ładnie wymodelowana twarz.


Cytat:
Napisane przez m.a.j.a. Pokaż wiadomość
fryzurka -moim zdaniem piękne loczki +opaska na włosy najlepiej czarna (lub bez opaski jak kto woli)
Co do fryzury ... Niestety,ale włosy mam ciężkie i loki mi nie wytrzymają. Zdjęcie które tu zamieścilam są z wesela wujka i wlasnie wtedy robilam próbę loków- niestety szybko padły i nici z ladnej fryzurki.

Dlatego dużo nie bede kombinowac ... bo koków nie lubię ;p Wiec zamierzam podpiąć tylko grzywke do gory Ale nie robic jej tak jakby mocno uniesionej, tylko tak bardziej plasko- rozumiecie o co chodzi ?
Reszte włosów podkręce pod spod by ladniej sie ukladaly.

A dziewczyny macie zdjęcie makijaży w ktorych wlasnie jest taka mocna gruba kreska na oku ? Bardzo bym o takie prosila
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując