Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar LRP(stosowanie, opinie, wrażenia, interakcje z innymi kremami)WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-16, 21:00   #176
midim
Raczkowanie
 
Avatar midim
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 43
Cool Effaclar K a oplenizna

Witam Wizażanki!
Może niektórym bardziej zorientowanym ode mnie moje pytanie wyda się śmieszne ale ja taka niedoinformowana jestem:P A więc przyczytałam wiele pozytywnych opini na temat effaclar K i właściwie mógłby on być lekarstwem na moje problemy (zaskórniaki, rozszerzone pory itd) ale ja lubię mieć złocistą twarz (nie brązową jak mulatki! ) i stosuję kremy brązujące obecnie ziaji sopot bursztynowa opalenizna(pod wpływem wypowiedzi na wizażu ograniczyłam wizyty na solarium do minimum a najchętniej całkiem bym z nich zrezygnowała ale nie mogę na siebie patrzeć gdy jestem biała jak ściana). I tu moje pytanie czy stosowanie takiego kremu wraz z effaclarem nie kolidowałoby ze sobą? Np effaclar stosowałabym na noc a ten brązujący na dzień? Czy wogóle miałoby to sens? A jeśli nie to czy można w jakiś sposób pogodzić gładką skórę ze złocistym odcieniem? Proszę o poradę Gorąco pozdrawiam!
midim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując