Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - no to i ja spróbuję...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-16, 18:25   #35
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Cytat:
Napisane przez szyna
Widze tez, ze uzywasz profesjonalnych kosmetykow Kryolan. Jakiego rodzaju jest podklad, ktory uzylas przy tym makijazu: ciezki lekki, mocno kryjacy, czy raczej slabo? Pieknie sie prezentuje na zdjeciu
Ten podkład kupiłam w Warszawie w firmowym sklepie Kryolan. W zasadzie jest to cała paleta- wygląda jak farbki (dołaczam zdjęcie). Z tego co wyczytałam o tych podkładach to to, że są one przeznaczone szczególnie do sesji fotograficznych i do tlelewizji. Mają więcej pigmentu i są bardziej kryjące, ale efekt ich użycia może być różny - od delikatnego po bardzo mocne krycie. Mi bardzo odpowiadają .


Cała paletka jest dość roga bo w granicach 180-190 zł, ale jest tu wiele odcieni, które można ze sobą mieszać.

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Zdradź mi skąd masz róż Flormar, z tego co wiem, to ta firma nie jest chyba u nas dostępna, widziałam tylko pudry brązujące na Allegro, ale to było jakis czas temu W ogóle rzeczy z tej firmy jakoś tak fajnie wyglądają
Róż ten zdobyłam będac na targach w czerwcu w Warszawie Intercharm, tam pokazywał je dystrybutor na Polskę tych kosmetyków Firma Impeks www.impeks.pl (ale tam nie ma nic o tych kosmetykach). Strona z tymi kosmetykami to www.flormar.com
Ten róż otrzymałam gratis i jest bardzo fajny. Firma ta dopiero wchodzi na nasz rynek i jako jedna z niewielu (a napewno jest najtańsza) oferuje kosmetyki wypalane (czyli takie jakie ma Bourjous i Chanel).
Jeśli masz jakieś pytania to pisz. Postaram się odpowiedzieć.
Sama czaję się inne kosmetyki tej firmy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkład.JPG (55,5 KB, 507 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podkład2.JPG (43,2 KB, 142 załadowań)

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-28 o 20:59 Powód: Post po poscie!!
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując