Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-20, 09:51   #3274
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Z serii problemy grubego (schudłam 6kg od początku miesiąca ) wysokiego człowieka i jako że niedawno była dyskusja o rozmowie kwalifikacyjnej Pana Olimpii... Też potrzebuję jakiegoś ciucha na rozmowę
Dwa dni chodziłam po sklepach i udało mi się dopasować aż jedną sukienkę a mimo to dalej nie jestem pewna czy się nadaje. Nie mogę znaleźć w internecie zdjęcia identycznej ale stopień "koronkowatości" jest mniej więcej taki:
http://www.tobisto.pl/images/moda-da...06-czar-01.jpg
Beżowa podszewka, góra bardziej koronkowa, dół mniej bo bardziej "siatkowy" - ogólnie siatka/koronka jest na tyle gęsta że sukienka sprawia wrażenie szaro-czarnej. Tyle że niestety jest bez rękawów. Dzisiaj jadę szukać do innego miasta ale nie łudzę się że będzie w czym przebierać. Od biedy ujdzie i doszukać tylko marynarkę czy dramat zupełny i objechać nawet pięć miast?

Druga rzecz to pamiętam że była kiedyś mowa o rajstopach dla wysokich ludzi ale nie pamiętam w której części... Możecie przypomnieć o jakich sklepach była mowa?
Wg mnie ta sukienka, którą tu podrzuciłaś nie bardzo nadaje się na rozmowę kwalifikacyjną.
Sam strój na rozmowę zalezy od charateru pracy, o którą się starasz.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora