Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trzydziestki - waga w dół!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 20:34   #98
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
O widzisz, a zawsze myślałam, że najbardziej wzmacniają się ramiona. A ja się pochwale, że z brzucha zeszły mi 4cm. Do szczęścia brakuje mi jeszcze drugie tyle
Gratuluje! 4cm to spora zmiana na plus.
Właściwie to w pole dance cała sylwetka pracuje, tyle ze zazwyczaj jedna strona ciała bardziej. Obecnie prawa rękę mam sporo silniejsza, niby cwicze tez na lewa stronę, ale zazwyczaj jest tak, źe na prawą wychodzi, na lewą mniej i z wygody tą prawą się bardziej angażuje.

Cytat:
Napisane przez 30tka30 Pokaż wiadomość
Xzora, o rajusiu! Dziewczyno, ja chcę mieć taki brzuszek.

La Monica, 6-8 miesięcy to dla mnie kawał czasu. Ja najdłużej wytrwałam 3 miesiące. Wstyd mówić nawet... Witam w klubie BYŁYCH fanek chipsów. Dla mnie słodycze też w zasadzie mogą nie istnieć. Nawet jak mnie nachodzi, to w zupełności wystarczy mi jedno, góra dwa ciastka albo nawet słodki owoc. Moja zmora to słone przekąski.

Dziewczyny, pytanie do wszystkich. Jak myślicie, czy w przypadku już sporego brzucha, gdzie oponki są już konkretne, to wg was jest szansa na zrobienie takiego brzucha jak ma Xzora? Chodzi mi tu w dużej mierze o samą skórę, bo że tłuszczyk można spalić to wiem. Tylko czy skóra ogarnie temat? Tak mnie to nurtuje od jakiegoś czasu...Oczywiście dążę do tego tylko nie wiem czy to nie aby płonne nadzieje w moim przypadku.

A co do "ćwicołek" (jak mawia mój szwagier ), to dziś jestem po 1,5 godzince męczenia całego ciałka.
Myśle, ze w wielu przypadkach skóra ogarnie temat, zwłaszcza jak odchudzanie będzie w spokojnym tempiE. Kobiety w ciąży maja bardzo radykalna zmianę w wielkości brzucha i u wielu nie ma po tym żadnego śladu.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując