Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie dzwonienie do Polski z Niemiec
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-22, 07:28   #9
visage24
Przyczajenie
 
Avatar visage24
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Berlin/Leszno
Wiadomości: 1
Dot.: Tanie dzwonienie do Polski z Niemiec

Najtanie i najwygodniej mozesz dzwonic z niemiec do polski z karty Mobilka. Ja uzywam takiej karty i jestem super zadowolony. Jest to karta SIM do telefonu komorkowego z wlasnym numerem telefonu na ktory tez mozesz dostawac SMS lub telefony z polski. Ja place 5 centow za minute rozmowy na telefon stacjonarny w polsce a 25 centow na komorke, SMS wysylam za 15 centow. Vodafone, T-Mobile, E-Plus, O2 sa dla nas poprostu za drogie za minute rozmowy z tych kart placisz prawie 1 Euro to jest 3,55 zl. Ja uzywam tej Mobilki juz prawie rok i nie mam zadnych zastrzezen. Karte mozesz kupic w sklepach w sklepach ktore zajmuja sie sprzedaza rosyjskiego jedzenia, ja placilem za pakiet startowy na ktorym bylo 10 Euro na koncie cos okolo 20 Euro. Mozesz jeszcze zobaczyc to,
http://www.mobilka-polska.com to znalazlem ostatnio w sieci. Chyba to jest ich przedstawicielstwo w polsce. No ale nie powiem Ci na 100% bo ja kupilem moja bezposrednio w niemczech u "Ruska" w sklepie.
Pa,Pa.
visage24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując