Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-22, 09:27   #2543
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja kupiłam tacie mini odkurzacz do laptopa i folię na pocketa
Odkurzacz do laptopa. W życiu czegoś takiego nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam, czy sie usmiechnac do Ice czy nie niby leze w lozku i zdycham, ale i tak musze dzis wyjsc to bym moze cos kupila
Uśmiechnij się.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ojcu kupilam sweter i wode po goleniu poszlam na latwizne, nie maial weny by wymyslac wyrafinowany
Sweter dostał rok temu. I na urodziny w tym roku. I mama też chce mu kupić sweter. Woda po goleniu też odpada, bo odkąd mój tata dorwał balsam po goleniu Nivea, to nic innego po goleniu w grę nie wchodzi. Swoją drogą mój TŻ ma tak samo.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kurczę, jakim kremem? Pod oczy? Ja bym kupiła(właściwie to już kupiłam i leży w zapasach hehe).
Tak pod oczy. Chyba kupię jak gdzieś dorwę. No bo... Święta są raz w roku, mogę sobie chyba zrobić jakiś prezencik (chociaż sporo ich sobie zrobiłam w tym miesiącu).

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja kupiłam fajny krawat, grafitowy. Może koszulę?Pasek?Wodę po goleniu?Paczkę słodycyz?Dobry alkohol?
Koszula brzmi dobrze. Pasek i krawat też. Dobre pomysły, dziękuję. Właśnie mama powiedziała, że chce iść ze mną na zakupy, może ona też coś pomoże. Alkohol to pod choinkę niezbyt, ale w sumie tata ma w Wigilie jeszcze imieniny - coś do uczczenia by się przydało.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora