Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-22, 17:31   #167
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
W zasadzie nie rozumiem dlaczego połączenie pachnącego z testowym tak niektórych oburza. Ja np. czasem nie pachnę globalnie niczym, mam na rękach dwa, trzy zapachy i je noszę. Nie wiem wtedy gdzie się wpisać. Generalnie na testowy wchodzę po wizycie w Sephorze albo po otrzymaniu nowej próbki. Ale jak widzę po wpisach dla wielu osób rozdzielenie tych dwóch wątków stanowi dylemat i w efekcie całe rozmowy o zapachach (nawet testowanych) i tak dzieją się na pachnącym, a na testowym pozostaje suchy wpis.
Jak to nie wiesz gdzie? W testowym.
Różnica? Testowy jak nazwa wskazuje-opinie, odczucia, anty-i sympatie, prawie recenzje, do których można sięgać bez względu na datę. Konkretna, bieżąca data pachnienia tym czy owym to jednak co innego, jasne jak słońce. Czasem mam ochotę sprawdzić co wizażanki wybierają np. w "mulący" dzień , gdy łepetyny bolą. Albo w czym dobrze się czują 1 listopada. Do testowego wracam bez względu na datę, a raczej ze względu na znajomość upodobań zapachowych konkretnych osób. Tak samo jak czytając recenzje w KWC.
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
A dodam jeszcze, że juz naprawde nie rozumiem krytycznych wypowiedzi osób, które widzę tu po raz pierwszy
Ale tak to juz chyba jest, że jak ciut podnosi sie temperatura, to z każdego zakątka świata foczki zbiegają
Te foczki czasami są dłużej na Pefumach niż ty. Weź pod uwagę, że nie każdy ma czas wypowiadać się często. Jeśli o mnie chodzi to 99% czasu na Wizażu (głównie cudnych Perfumach ) poświęcam na czytanie. I bardzo żałuję, że czasu brak na pisanie np. recenzji - ten co mam wolę poświęcić na czytanie takowych w KWC, na odkopywanie pełnych dla mnie wiedzy nawet starych wątków.
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Natomiast jeżeli chodzi o "ostatnio testowałam" to nie podoba mi się łączenie go z "czym dziś pachniesz".Założyłam ten wątek właśnie dla tego,że czasem nie piszemy na bieżąco o testach.Zdarza mi się wrzucać zbiorowy opis testów z 2 tygodni i taka właśnie lista zupełnie nie pasuje do "czym dziś pachniesz"
Idealne wyjaśnienie kwestii
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
He he, i wyjdzie na to, że wychylając się z "pachnę dziś Euphorią" usłyszy się "nie off-topuj"!
Od wielkiego gromu tak robię i wówczas zazwyczaj wyskakuję jak Filip z konopii Nie przejmując się tym zresztą zbytnio

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość

Kropko, Mulier, ale co macie konkretnie przeciwko idei Scent Baru?

Bo wedlug mnie ten watek ma szanse stac sie naprawde fajna sprawa na Perfumach .



A tak naprawdę spodoba mi się każda wersja, którą wybierzecie (no, poza połączeniem "Testowego" z "Czym pachniesz..."), bo z powodu braku czasu głównie czytam, "Czym dziś pachniesz" był dla mnie plotkowym, do którego nie zaglądałam, ewentualnie raz na ruski rok jak chciałam wyrzucić z siebie co sobie zapodałam albo zobaczyć co w upał serwują sobie Wizażanki, więc nie martw się Kropko, nie każdą/każdego interesują tzw.plotki czy off-topy i nie wszyscy "wskoczą na plotki", a być może wizażanki z innych forów, których nicki są na Perfumach często widoczne na dolnym pasku, odważą się wpisać czym pachną. Choćby sucho i jednowyrazowo
mex jest offline Zgłoś do moderatora