Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-23, 00:13   #9
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Alergicy nie powinni używać nawilżaczy powietrza, wilgoć jest idealnym środowiskiem życia dla wszelakich bakterii, roztoczy, grzybów pleśniowych i innych tego typu i dlatego wytwarzają one wtedy więcej toksyn, które są silnymi alergenami dla człowieka
to jakim cudem producent zapewnia, ze eliminuje bakterie i GRZYBY? tak poprostu zeby sprzedac produkt? wybacz, ale jesli wciskaliby taki kit, to nie weszloby to do obrotu i nierobilo takiej furrory - widze ze mnostwo osob kupuje to w sklepach, na aukcjiach, jest mnostwo firm to produkujacych no i nie sa to urzadzenia tanie. Ja nie mowie o takim nawilzaczu o jakim pisala Oblaobla, tylko o takim do jakiego ja wkleilam linka.
Zdaje sobie sprawe ze wilgoc sprzyja grzybom, ale wydaje mi sie (!) ze ta ujemna jonizacja nie koniecznie sa plusy i minusy i suchego i wilgotnego powietrza, moim zdaniem suche jest grozniejsze dla nas, nikt nie mowi o ciaglym nawilzaniu powietrza takim urzadzeniem, tylko np.3h dziennie
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując