Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-24, 23:00   #2661
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Hexxano na tubce nie ma skaldu, byl chyba na ulotce ktora wyrzucilam wraz z kartonikiem przykro mi, ale nie moge pomoc
Szkoda ale....widze,ze zostalam poratowana

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Hexxano, znalazłam w internecie

Ingredients:
Active ingredients:
Zinc Oxide 16.10%(UVA/UVB), Octinoxate 7.50%(UVB)
Water, cyclopentasloxane, butylene glycol, peg-7 dimehicone, cyclohexasiloxane, dimethecone, phenyl trimethicone, vinyl dimethicone/methcone, silsequioxane crosspolymer, methyl gluceth-10, glycerin, dimethicone/ vinyl dimethicone crosspolymer, caffeine, tocepherol, sucrose, stearyl glycrrhetinate, cellulose acteate, glycyrrhetinate, cellulose acetate, methicone, PEG/PPG-19/19 Dimethicone, magnesium sulfate, silicia dimethyl silylate, silica, sorbic acid, phenoxyethanol, chlorphenesin

Olaola,dziekuje bardzo jakos zle szperalam bo nic mi nie wychodzilo a czailam sie na te baze i....widze,ze spokojnie moga ja wyrzucic ze swojej listy jednak nie dziwie sie,ze dobrze trzyma makijaz ale przy takiej kombinacji silikonow i polimerow oraz ich pochodnych nie moze byc inaczej choc z drugiej strony wiele "silikonowych"kremow spelni podobne zadanie.

Ice,po skladzie....wiem,ze jej nie kupie bo bylby to tylko gadzet do uzycia od czasu do czasu;moja cera tez zle reaguje na takie ilosci "skladnikow gruntujacych"jakimi sa silikony/polimery wiec to kolejny argument na nie.
Dzieki polimerom uzyskamy piekne wygladzenie,choc jest to takze zasluga silikonow wiec taka mieszanka sprawi,ze cokolwiek nalozymy na nia bedzie sie idealnie rozprowadzac i poprawi trwalosc makijazu.
Jednak nie czarujmy sie ale jezeli ktos ma cere tlusta to nie obejdzie bez bibulek matujacych po kilku godzinach;na pewno podklad/puder nie bedzie znikac ze skory.
Wazna jest tez istota makijazu,u mnie w sumie taka baza bylaby jedynie dodatkiem na wieczor lub na jakies wyjscie kiedy nie bede siegac po krem z filtrem.
Sa uzyte dwa filtry i podana zawartosc procentowa ale musze doczytac zeby napisac wiecej i nie palnac glupoty choc wydaje mi sie ze to zbyt malo na stabilna ochrone i nie zastapi kremu z filtrem.


Tyle na szybko
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora