Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 09:14   #4092
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Chciałam jeszcze dodac, że nasze kompleksy są dla nektórych niezrozumiałe.

Myślą,że wyolbrzymiamy nasz problem.
Po cześci media wyeliminowały z ekranow problem trądzika.
Jak mamy czuć , że to coś normalnego skoro nie widzimy tego w tv, na ulicy.. a statystyki mowią,ze cierpi na niego miliony osób.
Pojawia się niedowierzanie.

Postanowiłam zamieścić kilka zdjęć, które pokaże że ten problem rzeczywiście pojawia się u gwiazd.


Britney Spears

Victoria Beckham
Paris Hilton (tutaj bez photoshopa, za to w pełnym make-up'ie)


Inne gwiazdy: Jessica Simpson,Renee Zellweger,Cameron diaz, Keira Knightley,Brad Pitt,Michael Jackson

Keira Knightley
"Kariera filmowa zwiększyła moje poczucie własnej wartości. Jestem niepewna siebie i zawsze próbuję wystroić się. Nie lubię nosić makijażu, ale muszę to robić z powodu trądziku. Wiele razy wspaniali specjaliści od makijażu ratowali mnie, sprawiając, że moja skóra wyglądała lepiej niż w rzeczywistości. To część stwarzającego pozory świata kina."

22-letnia aktorka ujawniła, że z niechęcią staje przed obiektywem także dlatego, że wstydzi się trądziku:
To okropne - każdego dnia patrzę w lustro i myślę: "O rany! Trądzik! Nowe pryszcze!" Nie czuję się pewnie, kiedy mnie fotografują bez przygotowania.
Keira przyznaje, że wolałaby, żeby inni nie mówili jej prawdy, kiedy nie wygląda najlepiej:
Nie cierpię ludzi, którzy potrafią powiedzieć, że wyglądam beznadziejnie. Cenię uprzejmość - a to nie zawsze jest to samo, co szczerość.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora