Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy macie jakiś dobry tusz do rzęs godny polecenia ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 14:40   #20
megi21
Przyczajenie
 
Avatar megi21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Czy macie jakiś dobry tusz do rzęs godny polecenia ?

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Polecam MF Masterpiece Max, bardzo pogrubia i zagęszcza rzęsy, jest dość gęsty i delikatnie 'oblepiający', więc jeśli Twoje rzęsy nie są gęste, to może Ci się spodobać.
Tusz daje dość teatralny efekt, zwłaszcza przy drugiej warstwie.
Niestety rzastin nie zgadzam się z tobą. Zapłaciałam za ten tusz 53 zł - moim zdaniem wyrzucone w błoto. Po pierwsze żeby osiągnąć "teatralny efekt" to chyba musiałabym nałożyć chyba z pięć albo sześć warst. Aby co kolwiek było widać na rzęsach muszę nałożyć dwie warstwy. Gdy chcę mieć pogrubione rzęsy to nakładam trzy ale w tedy tusz bardzo szybko się kruszy. Dodatkowo nadmienię, że straszliwie się rozmazuje przy lekkim dotknięciu oka. Jedyny plus tego tuszu to szczoteczka naprawdę nie skleja rzęs (oczywiście przy dwóch warstwach, przy klolejnych niestety rzęs nie da się rozczesać).
Natomiast bardzo polecam nie drogi tusz, z którego jestem bardzo zadowolona volume flash rimela, naprawdę efekt wydużenia i pogrubienia juz widać po nałożeniu pierwszej warstwy i dodatkowo nie rozmazuje się nawet przy wielkich opadach deszczu czy śniegu czego nie mogę powiedzieć o pierwszym tuszu. Z tym, że inne tusze z rimela nie są już tak dobre.
A co do marki max factorto nie mam zastrzeżń tylko do tego tuszu (zresztą innych nie próbowałam) kupiłam podkłąd w płynie i pomadkę dwufazową są naprawdę super więc do końca nie wiem co się stało ze tusz jest kiepskiej jakości jak na swoją cenę.
megi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując