Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio testowałam...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-27, 22:24   #3150
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Ostatnio testowałam...

Dianthus Etro - rzeczywiście goździki (kwiaty - nie przyprawa) i krem nivea . Goździki są bardzo ładne, bujne, naturalne, upojne... Potem na jakis czas robi sie z Diathusa krem Nivea, a potem znów na plan pierwszy wychodzą te kwiatowe goździki. Dla mnie Dianthus to taka goździkowa wersja makowego Flower by Kenzo. Tak samo kilerowaty, równie mocno kwiatowy, równie oryginalny (przez dobranie oryginalnie pachnącego kwiecia) no i w końcu też lekko pudrowy jak Kenzo (przez ten krem ). Bardzo oryginalny zapach . Nie mówię mu nie, choć do zakupu mnie jeszcze nie przekonał (szczególnie w cenie, w jakiej jest Etro).

Theorema - ciepła, waniliowa,troche słodkich przypraw... wąchałam nadgarstek łapczywie, bo moja pamięć zapachowa mówiła "gdzieś już to wąchałaś, to coś przypomina". I mam - mi to przypomina trochę Gaultier 2. Niewątpliwie bardzo ładny, ciepły zapach - na kimś na pewno by mi sie spodobał. Taka ciepła, przytulna kobiecość (tylko, że ja osobiście rzadko mam ochotę być "przytulna" ) W odróżneniu do Gaultier 2, który sie trzyma bez końca, ten jest niezbyt trwały. Biorąc pod uwagę, że zapachy w tym typie dziś juz mnie nie kręcą i to, że zapach jest jednocześnie słabo dostępny i w coraz wyższych cenach - wszytsko to sprawia, że ja mu z ulgą mówię: "nie".

Eau de Lalique - trochę sie na nim zawiodłam niestety... spodziewałam sie po nutach czegoś bardziej przyprawowego. Gdzie ten koperek ja się pytam?? Zapach owszem - bardzo ładny, chłodny, odswieżający... wodny bym powiedziała z lekka. Troszkę też nuta główna idzie jakby w stronę delikatnie kwiatową (jakby rozmyty fiołek?) Nie widzę w nim jednak nic odkrywczego, choć najprawdopodobniej nieźle będzie ochładzał latem i to można mu poczytywać za plus. Nie skreślam go jednak. Chciałabym go spawdzić w wysokich temperaturach.
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora