Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-28, 14:43   #3
karmelek :)
Przyczajenie
 
Avatar karmelek :)
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

ANKA20 - ja też z Michałkowic tak ja ostatnio byłam w Image i jestem zdesperowana i załamana ale trudno bede musiala poczekać byłam też u fryzjera obok restauracji na ul.Koscielnej .Pierwszy i ostatni raz! tragedia poprostu...nie wiem czy tam tak wszystkie obcinaja czy co...w dodatku obcinała mnie szefowa tego całego lokalu ... masakra.;P tak mi mocno wlosy wycieniowala i jeszcze krzywo obciela ze potem biegiem do domu ;p. bylam tez u Marcela ul.Przyjazni .mam mieszane uczucia . tam zalezy do jakiej fryzjerki pojdziesz-tak mi sie zdaje ale dawno juz tam bylam. co do Studio Krakowska -podobno dobry zaklad ale tam tez nie bylam,chociaz mialam isc .ostatnio przechodzac obok szewca zastanawialam sie czy tam nie pojsc ;] aa.! jest jeszcze taki fryzjer nie wiem czy wiesz o jaki mi chodzi - na skrzyzowaniu (tez w Michalkowicach,ul.kosciel na) taka pani Ola tam obcina ale po wlosach moich kolezanek cos slabo jej to wychodzi ;P no to taka moja reflekcja na temat fryzjerow w Michalkowicach ;D jak mi wlosy odrosna ide tam do frzjera obok szewca ;] orientujesz sie moze cenowo ?
buziam ;*
__________________
dieta Dukana - start 2o.o8.2o1o!

cel - 55 kg ...


25.o8.2o1o - ... kg ?
o1.o9.2o1o - ... kg ?
o8.o9.2o1o - ... kg ?
15.o9.2o1o - ... kg ?

karmelek :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując