Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-29, 14:19   #180
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

[quote=CzarnyElf;6053243]

A probowalas korektora na mokro?-u mnie sprawdzal sie lepiej-no ale i tak nie uzwam go czesto bo w sumie podklad intensive kryje mi cienie.
Ten korektor tez jakos specjalnie nie zachwycil mnie...tak jak wspominalam juz wczesniej jednak jest troszeczke zbyt ciemny...
Ja nastepnym razem zamawiam na pewno intensive Sandy Fair i Fair neutral i moze ten Olive fair ktory Ty polecasz

przepraszam za tak pozny odzew, Elfie, korektora nie probowalam na mokro, na sucho daje niestety taki kredowo-pudrowy efekt i jest bardzo widoczny. zgadzam sie, ze intensive ladnie kryje (ja akurat z cieniami nie walcze, ale tesotwalam krycie jednej niespodzianki, z ktora poradzil sobie ladnie dermacol - mysle, ze dla mnie korektor mineralny odpada), dodatkowo nie wysusza, co przy kwaszeniu sie jest dla mnie wazne. odcien olive fair polecam - jest lekko zoltawy ale i jasny (mam prtzed soba karte kolorow i widze, ze jest jasniejszy od sandy fair), po nowym roku zamawiam standardowe opakowania i ten kolor obok golden fair napewno znajdzie sie w paczce

przy okazji, moze ktoras z wizazanek bedzie zainteresowana wspolnym zamowieniem - planuje zakupic zestaw z 3 podkladami - jeden moglabym zamowic dla kogos, jako ze sama, mimo ze jestem stara pudernica, 3 nie zuzyje

Edytowane przez kociolek
Czas edycji: 2007-12-29 o 15:51
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora