Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy faceci za Was płacą?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-29, 14:35   #497
n-karlik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 95
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

''Przechwałki typu:mam stypendium, dwa kierunki i jeszcze pracuje... też nie jest na miejscu. Nie wszyscy są Tobą i nie wszyscy mają takie możliwości czy szczęście.. dlatego twierdzenie, że zawsze da się zarobić uważam za śmieszne i pozbawione realiów... i nie każdy kto studiuje a nie pracuje ma "leniwe dupsko"... nie masz prawa tak oceniać.''


no wiesz.. co ci tu powiedzieć. przechwałkami byłoby gdybym powiedziała że mam tyle kasy że śpię na pieniądzach.( co oczywiście nie jest prawdą) Na stypendium zasłużyłam bardzo dużo się ucząc .Pracę sama znalazłam. Wszystko zawdzięczam sobie. I jestem z tego dumna. To nie było po to aby się chwalić - ale po to by pokazać że można, naprawdę można - jesli się chce. Anglik by powiedział- super. ja też wezme sie do roboty - ale - Polak będzie zazdrościł ( choć tak naprawdę nie ma czego ) Właśnie potwierdziłaś ten smutny stereotyp. Co do słownictwa- taka jestem i niczego nie będę udawać. Wiele z dziewczyn już miało ochotę powiedzieć co naprawdę myśli ale jakoś krążyły w koło tego tematu . Ja nazwałam rzecz po imieniu.
n-karlik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując